DSC2230FI2-C0004
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC2230FI2-C0004
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT
Duomenų lapai: DSC2230FI2-C0004.pdf
  • Pranešimas
DSC2230FI2-C0004 specifikacijos
Dalies numeris DSC2230FI2-C0004 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 3963 pcs Duomenų lapas DSC2230FI2-C0004.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC2230
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-SMD, No Lead
Išvestis LVDS Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Aukštis 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas - 2 rezultatas -
Dažnumas - 1 rezultatas 148.35MHz, 148.5MHz Išsamus aprašymas LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 32mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 23mA