DSC2144FI2-E0023
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC2144FI2-E0023
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas , -40C-85C, 25PPM
Duomenų lapai: DSC2144FI2-E0023.pdf
  • Pranešimas
DSC2144FI2-E0023 specifikacijos
Dalies numeris DSC2144FI2-E0023 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas , -40C-85C, 25PPM "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4685 pcs Duomenų lapas DSC2144FI2-E0023.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC2144
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-SMD, No Lead
Išvestis HCSL Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas - 4 rezultatas - Dažnumas - 3 rezultatas -
Dažnumas - 2 rezultatas 60MHz Dažnumas - 1 rezultatas 50MHz
Išsamus aprašymas HCSL XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA (Typ)
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 23mA Bazinis rezonatorius MEMS