DSC2033FI2-F0030T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC2033FI2-F0030T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS CLOCK GENERATOR -40C-85C 25
Duomenų lapai: DSC2033FI2-F0030T.pdf
  • Pranešimas
DSC2033FI2-F0030T specifikacijos
Dalies numeris DSC2033FI2-F0030T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS CLOCK GENERATOR -40C-85C 25 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5110 pcs Duomenų lapas DSC2033FI2-F0030T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC2033
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-SMD, No Lead
Išvestis LVDS Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Aukštis 0.037" (0.95mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas - 4 rezultatas -
Dažnumas - 3 rezultatas - Dažnumas - 2 rezultatas 30MHz, 80MHz
Dažnumas - 1 rezultatas 30MHz, 60MHz, 80MHz, 160MHz Išsamus aprašymas LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 23mA Bazinis rezonatorius MEMS