DSC2033FI1-F0025
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC2033FI1-F0025
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS CLOCK GENERATOR
Duomenų lapai: DSC2033FI1-F0025.pdf
  • Pranešimas
DSC2033FI1-F0025 specifikacijos
Dalies numeris DSC2033FI1-F0025 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4424 pcs Duomenų lapas DSC2033FI1-F0025.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC2033
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-SMD, No Lead
Išvestis LVDS Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas - 2 rezultatas - Dažnumas - 1 rezultatas -
Išsamus aprašymas LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 38mA (Typ)