DSC1124DI1-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124DI1-100.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1124DI1-100.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, HCSL
Duomenų lapai: 1.DSC1124DI1-100.0000.pdf2.DSC1124DI1-100.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DSC1124DI1-100.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1124DI1-100.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 78361 pcs Duomenų lapas 1.DSC1124DI1-100.0000.pdf2.DSC1124DI1-100.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1124
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCSL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 100MHz
Išsamus aprašymas 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 22mA