DSC1124CL1-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CL1-100.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1124CL1-100.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, HCSL
Duomenų lapai: 1.DSC1124CL1-100.0000.pdf2.DSC1124CL1-100.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DSC1124CL1-100.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1124CL1-100.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 72061 pcs Duomenų lapas 1.DSC1124CL1-100.0000.pdf2.DSC1124CL1-100.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1124
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCSL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 100MHz
Išsamus aprašymas 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 22mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius MEMS
Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1124CL2-200.0000T
DSC1124CL2-200.0000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 200.000MHZ HCSL SMD