DSC1124CI2-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CI2-156.2500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1124CI2-156.2500
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 156.2500MHZ HCSL SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1124CI2-156.2500.pdf2.DSC1124CI2-156.2500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
550 pcs
  • Pranešimas
DSC1124CI2-156.2500 specifikacijos
Dalies numeris DSC1124CI2-156.2500 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 156.2500MHZ HCSL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78087 pcs Duomenų lapas 1.DSC1124CI2-156.2500.pdf2.DSC1124CI2-156.2500.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1124
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCSL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 156.25MHz Išsamus aprašymas 156.25MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 42mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1124CI2-156.2500T
DSC1124CI2-156.2500T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 156.250MHZ HCSL SMD