DSC1123AI5-322.2656T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123AI5-322.2656T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1123AI5-322.2656T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 322.2656MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1123AI5-322.2656T.pdf2.DSC1123AI5-322.2656T.pdf
  • Pranešimas
DSC1123AI5-322.2656T specifikacijos
Dalies numeris DSC1123AI5-322.2656T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 322.2656MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4517 pcs Duomenų lapas 1.DSC1123AI5-322.2656T.pdf2.DSC1123AI5-322.2656T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1123
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 322.2656MHz
Išsamus aprašymas 322.2656MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Dabartinis - tiekimas (maks.) 32mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA Bazinis rezonatorius MEMS