DSC1123AI1-161.1328T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1123AI1-161.1328T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS -
Duomenų lapai: DSC1123AI1-161.1328T.pdf
  • Pranešimas
DSC1123AI1-161.1328T specifikacijos
Dalies numeris DSC1123AI1-161.1328T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS - "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5535 pcs Duomenų lapas DSC1123AI1-161.1328T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1123
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-VDFN Exposed Pad Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 161.1328MHz Išsamus aprašymas 161.1328MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-VDFN Exposed Pad
Dabartinis - tiekimas (maks.) 32mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -