DSC1123AI1-075.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123AI1-075.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1123AI1-075.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 75.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1123AI1-075.0000.pdf2.DSC1123AI1-075.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
DSC1123AI1-075.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1123AI1-075.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 75.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51945 pcs Duomenų lapas 1.DSC1123AI1-075.0000.pdf2.DSC1123AI1-075.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1123
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 75MHz Išsamus aprašymas 75MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Dabartinis - tiekimas (maks.) 32mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA