DSC1122CI5-433.9200
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1122CI5-433.9200
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVPECL
Duomenų lapai: DSC1122CI5-433.9200.pdf
  • Pranešimas
DSC1122CI5-433.9200 specifikacijos
Dalies numeris DSC1122CI5-433.9200 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVPECL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5598 pcs Duomenų lapas DSC1122CI5-433.9200.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1122
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 433.92MHz Išsamus aprašymas 433.92MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 58mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -