DSC1122BI2-074.2500T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122BI2-074.2500T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1122BI2-074.2500T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 74.25MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1122BI2-074.2500T.pdf2.DSC1122BI2-074.2500T.pdf
  • Pranešimas
DSC1122BI2-074.2500T specifikacijos
Dalies numeris DSC1122BI2-074.2500T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 74.25MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4912 pcs Duomenų lapas 1.DSC1122BI2-074.2500T.pdf2.DSC1122BI2-074.2500T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1122
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 74.25MHz
Išsamus aprašymas 74.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 58mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA Bazinis rezonatorius MEMS