DSC1122BE2-050.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122BE2-050.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1122BE2-050.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 50.0000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1122BE2-050.0000T.pdf2.DSC1122BE2-050.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1122BE2-050.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1122BE2-050.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 50.0000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59969 pcs Duomenų lapas 1.DSC1122BE2-050.0000T.pdf2.DSC1122BE2-050.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1122
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 50MHz Išsamus aprašymas 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 58mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1122BE2-050.0000
DSC1122BE2-050.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 50.0000MHZ LVPECL SMD