DSC1122AI1-133.3300T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122AI1-133.3300T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1122AI1-133.3300T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 133.3300MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1122AI1-133.3300T.pdf2.DSC1122AI1-133.3300T.pdf
  • Pranešimas
DSC1122AI1-133.3300T specifikacijos
Dalies numeris DSC1122AI1-133.3300T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 133.3300MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5447 pcs Duomenų lapas 1.DSC1122AI1-133.3300T.pdf2.DSC1122AI1-133.3300T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1122
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis LVPECL
Kiti vardai DSC1122AI1-133.3300TMCR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 133.33MHz Išsamus aprašymas 133.33MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Dabartinis - tiekimas (maks.) 58mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA