DSC1122AE1-075.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122AE1-075.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1122AE1-075.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 75.000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1122AE1-075.0000.pdf2.DSC1122AE1-075.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1122AE1-075.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1122AE1-075.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 75.000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5851 pcs Duomenų lapas 1.DSC1122AE1-075.0000.pdf2.DSC1122AE1-075.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1122
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 75MHz
Išsamus aprašymas 75MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Dabartinis - tiekimas (maks.) 58mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA Bazinis rezonatorius MEMS