DSC1121DL2-072.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121DL2-072.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Duomenų lapai: DSC1121DL2-072.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1121DL2-072.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1121DL2-072.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5242 pcs Duomenų lapas DSC1121DL2-072.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1121
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-VDFN Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 72MHz Išsamus aprašymas 72MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-VDFN
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -