DSC1121CM2-022.5972
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CM2-022.5972 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121CM2-022.5972
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 22.5972MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1121CM2-022.5972.pdf2.DSC1121CM2-022.5972.pdf
  • Pranešimas
DSC1121CM2-022.5972 specifikacijos
Dalies numeris DSC1121CM2-022.5972 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 22.5972MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4131 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121CM2-022.5972.pdf2.DSC1121CM2-022.5972.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1121
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 22.5972MHz
Išsamus aprašymas 22.5972MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1121CM2-020.0000
DSC1121CM2-020.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 4612 pcs
parsisiųsti: DSC1121CM2-020.0000.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC MEMS 8.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 5556 pcs
parsisiųsti: DSC1121CM2-008.0000.pdf
RFQ
DSC1121CM2-022.5972T
DSC1121CM2-022.5972T
apibūdinimas: OSC MEMS 22.5972MHZ CMOS SMD