DSC1121AL5-024.5760T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121AL5-024.5760T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR
Duomenų lapai: DSC1121AL5-024.5760T.pdf
  • Pranešimas
DSC1121AL5-024.5760T specifikacijos
Dalies numeris DSC1121AL5-024.5760T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4566 pcs Duomenų lapas DSC1121AL5-024.5760T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1121
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 24.576MHz
Išsamus aprašymas 24.576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 22mA