DSC1121AE1-024.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AE1-024.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1121AE1-024.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1121AE1-024.0000.pdf2.DSC1121AE1-024.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1121AE1-024.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1121AE1-024.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5998 pcs Duomenų lapas 1.DSC1121AE1-024.0000.pdf2.DSC1121AE1-024.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1121
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 24MHz
Išsamus aprašymas 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 22mA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1121AE1-024.5760T
DSC1121AE1-024.5760T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 4158 pcs
parsisiųsti: DSC1121AE1-024.5760T.pdf
RFQ
DSC1121AE1-040.0000
DSC1121AE1-040.0000
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR
Sandelyje: 4642 pcs
parsisiųsti: DSC1121AE1-040.0000.pdf
RFQ
DSC1121AE1-024.0000T
DSC1121AE1-024.0000T
apibūdinimas: OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD