DSC1104DL5-040.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1104DL5-040.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1104DL5-040.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 40.000MHZ HCSL SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1104DL5-040.0000T.pdf2.DSC1104DL5-040.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1104DL5-040.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1104DL5-040.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 40.000MHZ HCSL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5838 pcs Duomenų lapas 1.DSC1104DL5-040.0000T.pdf2.DSC1104DL5-040.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1104
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCSL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 40MHz
Išsamus aprašymas 40MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 42mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 95µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1105DL1-027.0000
DSC1105DL1-027.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR
Sandelyje: 4194 pcs
parsisiųsti: DSC1105DL1-027.0000.pdf
RFQ
DSC1104DI1-156.2500T
DSC1104DI1-156.2500T
apibūdinimas: OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Sandelyje: 5521 pcs
parsisiųsti: DSC1104DI1-156.2500T.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC MEMS 40.000MHZ HCSL SMD