DSC1103DI2-400.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103DI2-400.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1103DI2-400.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 400.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1103DI2-400.0000T.pdf2.DSC1103DI2-400.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1103DI2-400.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1103DI2-400.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 400.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5866 pcs Duomenų lapas 1.DSC1103DI2-400.0000T.pdf2.DSC1103DI2-400.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1103
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 400MHz
Išsamus aprašymas 400MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 32mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 95µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1103DI2-312.5000
DSC1103DI2-312.5000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 312.5MHZ LVDS SMD
Sandelyje: 52678 pcs
parsisiųsti: DSC1103DI2-312.5000.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC MEMS 400.000MHZ LVDS SMD