DSC1103CI2-166.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103CI2-166.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1103CI2-166.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 166.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1103CI2-166.0000.pdf2.DSC1103CI2-166.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1103CI2-166.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1103CI2-166.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 166.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5615 pcs Duomenų lapas 1.DSC1103CI2-166.0000.pdf2.DSC1103CI2-166.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1103
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 166MHz
Išsamus aprašymas 166MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 32mA