DSC1103AI1-112.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103AI1-112.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1103AI1-112.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 112.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1103AI1-112.0000.pdf2.DSC1103AI1-112.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1103AI1-112.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1103AI1-112.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 112.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4129 pcs Duomenų lapas 1.DSC1103AI1-112.0000.pdf2.DSC1103AI1-112.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1103
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 112MHz
Išsamus aprašymas 112MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 32mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 95µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1103AE2-050.0000T
DSC1103AE2-050.0000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 50.0000MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 4673 pcs
parsisiųsti: DSC1103AE2-050.0000T.pdf
RFQ
DSC1103AI1-112.0000T
DSC1103AI1-112.0000T
apibūdinimas: OSC MEMS 112.000MHZ LVDS SMD