DSC1102DE2-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102DE2-025.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1102DE2-025.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1102DE2-025.0000.pdf2.DSC1102DE2-025.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1102DE2-025.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1102DE2-025.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4560 pcs Duomenų lapas 1.DSC1102DE2-025.0000.pdf2.DSC1102DE2-025.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1102
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 25MHz
Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 58mA