DSC1102CI5-150.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102CI5-150.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1102CI5-150.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1102CI5-150.0000.pdf2.DSC1102CI5-150.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
330 pcs
  • Pranešimas
DSC1102CI5-150.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1102CI5-150.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49615 pcs Duomenų lapas 1.DSC1102CI5-150.0000.pdf2.DSC1102CI5-150.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1102
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 150MHz Išsamus aprašymas 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 58mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 95µA
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1102CI5-025.0000
DSC1102CI5-025.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 42928 pcs
parsisiųsti: DSC1102CI5-025.0000.pdf
RFQ
DSC1102CI5-062.5000T
DSC1102CI5-062.5000T
apibūdinimas: OSC MEMS 62.5MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 4377 pcs
parsisiųsti: DSC1102CI5-062.5000T.pdf
RFQ
DSC1102CI5-150.0000T
DSC1102CI5-150.0000T
apibūdinimas: OSC MEMS 150.0000MHZ LVPECL SMD