DSC1101DM1-007.3700T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1101DM1-007.3700T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Duomenų lapai: DSC1101DM1-007.3700T.pdf
  • Pranešimas
DSC1101DM1-007.3700T specifikacijos
Dalies numeris DSC1101DM1-007.3700T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4132 pcs Duomenų lapas DSC1101DM1-007.3700T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1101
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 7.37MHz Išsamus aprašymas 7.37MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 95µA