DSC1101DI5-026.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101DI5-026.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1101DI5-026.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1101DI5-026.0000T.pdf2.DSC1101DI5-026.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1101DI5-026.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1101DI5-026.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82379 pcs Duomenų lapas 1.DSC1101DI5-026.0000T.pdf2.DSC1101DI5-026.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1101
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±10ppm
Dažnumas 26MHz Išsamus aprašymas 26MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 95µA