DSC1101AI2-025.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101AI2-025.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1101AI2-025.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC1101AI2-025.0000T.pdf2.DSC1101AI2-025.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1101AI2-025.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1101AI2-025.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5467 pcs Duomenų lapas 1.DSC1101AI2-025.0000T.pdf2.DSC1101AI2-025.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.25 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1101
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 25MHz
Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA