DSC1033DI2-019.6608
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033DI2-019.6608 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033DI2-019.6608
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 19.6608MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033DI2-019.6608.pdf
  • Pranešimas
DSC1033DI2-019.6608 specifikacijos
Dalies numeris DSC1033DI2-019.6608 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 19.6608MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5698 pcs Duomenų lapas DSC1033DI2-019.6608.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 19.6608MHz
Išsamus aprašymas 19.6608MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ)
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1033DI2-014.7456T
DSC1033DI2-014.7456T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 5218 pcs
parsisiųsti: DSC1033DI2-014.7456T.pdf
RFQ
DSC1033DI2-019.6608T
DSC1033DI2-019.6608T
apibūdinimas: OSC MEMS 19.6608MHZ CMOS SMD