DSC1033DI1-040.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033DI1-040.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033DI1-040.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSC 3.3V 50PPM 4VDFN
Duomenų lapai: DSC1033DI1-040.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1033DI1-040.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1033DI1-040.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSC 3.3V 50PPM 4VDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5673 pcs Duomenų lapas DSC1033DI1-040.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai DSC1033DI1040.0000T Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA