DSC1033DI1-030.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033DI1-030.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR 3.3V -40C-85C 50
Duomenų lapai: DSC1033DI1-030.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1033DI1-030.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1033DI1-030.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR 3.3V -40C-85C 50 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4274 pcs Duomenų lapas DSC1033DI1-030.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PureSilicon™ DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-VDFN Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 30MHz Išsamus aprašymas 30MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-VDFN
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA