DSC1033DI1-024.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033DI1-024.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033DI1-024.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033DI1-024.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1033DI1-024.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1033DI1-024.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5970 pcs Duomenų lapas DSC1033DI1-024.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 24MHz
Išsamus aprašymas 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ)
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1033DI1-024.0000
DSC1033DI1-024.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD