DSC1033CI2-028.3220
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CI2-028.3220 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033CI2-028.3220
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 28.3220MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033CI2-028.3220.pdf
  • Pranešimas
DSC1033CI2-028.3220 specifikacijos
Dalies numeris DSC1033CI2-028.3220 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 28.3220MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4514 pcs Duomenų lapas DSC1033CI2-028.3220.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 28.322MHz
Išsamus aprašymas 28.322MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA