DSC1033CI1-080.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CI1-080.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033CI1-080.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033CI1-080.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1033CI1-080.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1033CI1-080.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78322 pcs Duomenų lapas DSC1033CI1-080.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 80MHz Išsamus aprašymas 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 5mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA