DSC1033CE1-031.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033CE1-031.2500
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR3.3V -20C-70C 50P
Duomenų lapai: DSC1033CE1-031.2500.pdf
  • Pranešimas
DSC1033CE1-031.2500 specifikacijos
Dalies numeris DSC1033CE1-031.2500 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR3.3V -20C-70C 50P "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5198 pcs Duomenų lapas DSC1033CE1-031.2500.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PureSilicon™ DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-VDFN Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 31.25MHz Išsamus aprašymas 31.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-VDFN
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA
Bazinis rezonatorius MEMS Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1033CE1-025.0012T
DSC1033CE1-025.0012T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 25.0012MHZ CMOS SMD