DSC1033CE1-003.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CE1-003.5000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033CE1-003.5000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSCILLATOR MEMS 3.5MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033CE1-003.5000.pdf
  • Pranešimas
DSC1033CE1-003.5000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1033CE1-003.5000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSCILLATOR MEMS 3.5MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4480 pcs Duomenų lapas DSC1033CE1-003.5000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 3.5MHz
Išsamus aprašymas 3.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ)