DSC1033CC2-024.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CC2-024.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033CC2-024.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033CC2-024.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
880 pcs
  • Pranešimas
DSC1033CC2-024.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1033CC2-024.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88173 pcs Duomenų lapas DSC1033CC2-024.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 24MHz Išsamus aprašymas 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA