DSC1033AI2-054.0000C
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033AI2-054.0000C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1033AI2-054.0000C
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1033AI2-054.0000C.pdf
  • Pranešimas
DSC1033AI2-054.0000C specifikacijos
Dalies numeris DSC1033AI2-054.0000C Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5484 pcs Duomenų lapas DSC1033AI2-054.0000C.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1033
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 54MHz
Išsamus aprašymas 54MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA (Typ)