DSC1030BC1-080.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1030BC1-080.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1030BC1-080.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1030BC1-080.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1030BC1-080.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1030BC1-080.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6008 pcs Duomenų lapas DSC1030BC1-080.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1030
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 80MHz
Išsamus aprašymas 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 5mA (Typ)