DSC1018DC0-080.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1018DC0-080.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR 1.8V
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DSC1018DC0-080.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1018DC0-080.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR 1.8V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4178 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 1.95 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1018
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas -
Dažnumas 80MHz Išsamus aprašymas 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.65 V ~ 1.95 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA
Bazinis rezonatorius MEMS Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1018CI1-100.0000T
DSC1018CI1-100.0000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 5388 pcs
parsisiųsti: DSC1018CI1-100.0000T.pdf
RFQ
DSC1018DC0-080.0000
DSC1018DC0-080.0000
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR 1.8V