DSC1018BC1-080.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1018BC1-080.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1018BC1-080.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSC LP 50PPM 4VDFN
Duomenų lapai: DSC1018BC1-080.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1018BC1-080.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1018BC1-080.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4741 pcs Duomenų lapas DSC1018BC1-080.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1018
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai DSC1018BC1080.0000T Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 80MHz Išsamus aprašymas 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 5mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1µA