DSC1004DI5-066.6660
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1004DI5-066.6660 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1004DI5-066.6660
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1004DI5-066.6660.pdf
  • Pranešimas
DSC1004DI5-066.6660 specifikacijos
Dalies numeris DSC1004DI5-066.6660 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4533 pcs Duomenų lapas DSC1004DI5-066.6660.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 ~ 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1004
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±10ppm Dažnumas 66.666MHz
Išsamus aprašymas 66.666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 8mA