DSC1004AI1-004.9152T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1004AI1-004.9152T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Duomenų lapai: DSC1004AI1-004.9152T.pdf
  • Pranešimas
DSC1004AI1-004.9152T specifikacijos
Dalies numeris DSC1004AI1-004.9152T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5032 pcs Duomenų lapas DSC1004AI1-004.9152T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1004
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-VDFN Exposed Pad Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 4.9152MHz Išsamus aprašymas 4.9152MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad
Dabartinis - tiekimas (maks.) 8mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA