DSC1001DL2-049.5000TV01
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001DL2-049.5000TV01
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Duomenų lapai: DSC1001DL2-049.5000TV01.pdf
  • Pranešimas
DSC1001DL2-049.5000TV01 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001DL2-049.5000TV01 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5451 pcs Duomenų lapas DSC1001DL2-049.5000TV01.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 49.5MHz
Išsamus aprašymas 49.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 8.5mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius MEMS
Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001DL2-049.5000T
DSC1001DL2-049.5000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 49.5000MHZ CMOS SMT