DSC1001DI1-133.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI1-133.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001DI1-133.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 133.0000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001DI1-133.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001DI1-133.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001DI1-133.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 133.0000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4832 pcs Duomenų lapas DSC1001DI1-133.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 133MHz
Išsamus aprašymas 133MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 8.7mA