DSC1001DI1-014.7456TV08
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001DI1-014.7456TV08
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Duomenų lapai: DSC1001DI1-014.7456TV08.pdf
  • Pranešimas
DSC1001DI1-014.7456TV08 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001DI1-014.7456TV08 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5349 pcs Duomenų lapas DSC1001DI1-014.7456TV08.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 14.7456MHz
Išsamus aprašymas 14.7456MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius MEMS
Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001DI1-016.0000T
DSC1001DI1-016.0000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 91674 pcs
parsisiųsti: DSC1001DI1-016.0000T.pdf
RFQ
DSC1001DI1-018.4320
DSC1001DI1-018.4320
apibūdinimas: OSC MEMS 18.4320MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 96835 pcs
parsisiųsti: DSC1001DI1-018.4320.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD
parsisiųsti: DSC1001DI1-014.7456.pdf
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR
parsisiųsti: DSC1001DI1-016.6666T.pdf