DSC1001DE2-020.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DE2-020.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001DE2-020.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSC LP 25PPM 4VDFN
Duomenų lapai: DSC1001DE2-020.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001DE2-020.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001DE2-020.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 92041 pcs Duomenų lapas DSC1001DE2-020.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai DSC1001DE2020.0000T Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 20MHz
Išsamus aprašymas 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA