DSC1001DE1-075.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DE1-075.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001DE1-075.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 75.0000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001DE1-075.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
980 pcs
  • Pranešimas
DSC1001DE1-075.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001DE1-075.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 75.0000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85735 pcs Duomenų lapas DSC1001DE1-075.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 75MHz Išsamus aprašymas 75MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 8.7mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA