DSC1001DE1-040.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DE1-040.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001DE1-040.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001DE1-040.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001DE1-040.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001DE1-040.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97919 pcs Duomenų lapas DSC1001DE1-040.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 7.2mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001DE1-048.0000
DSC1001DE1-048.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 48.0000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 5657 pcs
parsisiųsti: DSC1001DE1-048.0000.pdf
RFQ
DSC1001DE1-054.0000T
DSC1001DE1-054.0000T
apibūdinimas: OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 4211 pcs
parsisiųsti: DSC1001DE1-054.0000T.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD