DSC1001DE1-030.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DE1-030.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001DE1-030.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 30.0000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001DE1-030.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC1001DE1-030.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001DE1-030.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 30.0000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4691 pcs Duomenų lapas DSC1001DE1-030.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 30MHz
Išsamus aprašymas 30MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 7.2mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001DE1-030.0000T
DSC1001DE1-030.0000T
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 30.0000MHZ CMOS SMD